سیستم در حال پردازش می باشد ، لطفا شکیبا باشید
header

سوالات متداول


1- مقالات علمی خود را در چه قالبی نوشته و به کنفرانس ارسال کنیم؟

پژوهشگران گرامی میتوانند فایل راهنمای نگارش مقالات را از لینک زیر دانلود نمایند.

دانلود فایل راهنمای نگارش مقالات

سپس مقاله خود را مطابق با اصول نگارشی رعایت شده در فایل راهنمای نگارش مقالات آماده کرده و سپس به دبیرخانه مجله ارسال نمایید.

2- حداکثر مدت زمان مورد نیاز برای اعلام نتیجه داوری مقالات چقدر است؟

زمانی که مقالات خود را از طریق پایگاه اینترنتی مجله به دبیرخانه ارسال میکنید، مقالات برای دو داور که نزدیک به زمینه کاری شما باشند ارسال شده و حداکثر ظرف 7روز نتیجه داوری به شما اعلام خواهد شد. مقالاتی که به طور میانگین نمره داوری آنها به طور میانگین 16 از 20 شده باشد پذیرفته خواهند شد. در صورتی هم که از دیدگاه داوران، مقاله ای نیاز به اصلاحات داشته باشد، این موضوع از طریق ایمیل دبیرخانه به نویسندگان مقاله مربوطه اطلاع داده خواهد شد.

3- هزینه ثبت نام مقالات را چه زمانی و چگونه باید پرداخت کنیم؟

در هنگام ارسال مقاله نیازی به پرداخت هزینه نیست. در صورتی که مقالات شما پذیرفته شوند، از طریق پورتال کاربری خود میتوانید مقاله ای را که میخواهید هزینه آن را پرداخت کنید، انتخاب کرده و با کلیک روی گزینه پرداخت، هزینه مقاله مربوطه را پرداخت نمایید. سپس گواهی پذیرش مقاله شما برایتان ایمیل خواهد شد. همچنین گواهی پذیرش مقاله شما در پورتال کاربریتان نیز قابل دسترسی و دانلود خواهد بود. اطلاعات پرداخت شما در پروفایل شما در بخش (تراکنش ها) قابل مشاهده خواهد بود.

4- آیا گواهی به صورت پستی هم ارسال میشود؟

خیر. گواهی پذیرش مقالات صرفا به صورت فایل الکترونیکی برای شما ایمیل میشود.

 

6- چگونه میتوان مقالات را در پایگاه های نمایه سازی مورد استعلام قرار داد؟

به هر مقاله نمایه شده یک کد رهگیری تخصیص می یابد و پژوهشگران گرامی میتوانند در پایگاه های نمایه سازی انجمن علوم فنی به نشانی www.jse.ir  وارد کردن کد رهگیری مقاله خود، اعتبار مجله و همچنین وضعیت نمایه سازی مقاله خود را جستجو نمایند.

پژوهشگران گرامی همچنین میتوانند در پایگاه های نمایه سازی مربوطه، عنوان مجله و یا عنوان مقاله خود را جستجو نموده و بدین وسیله نیز نسبت به استعلام وضعیت نمایه سازی مقاله خود اقدام نمایند.

7- در صورتی که بخواهیم به عضویت کمیته داوران مجله در آییم، چگونه باید درخواست خود را مطرح کنیم؟

اساتید گرامی و پژوهشگران عزیز که دارای مدرک دکتری بوده و یا دانشجوی مقطع دکتری می باشند میتوانند به منظور عضویت در هیات تحریریه و کمیته علمی مجلات علمی تخصصی تحت نظارت انجمن علوم انسانی به ایمیل  مجله علمی پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی زیر پیام ارسال کنید.

info@jrse.ir

8- آیا مجموعه مقالات به صورت فیزیکی (سی دی یا کتابچه) برای نویسندگان ارسال خواهد شد؟

خیر. مجموعه مقالات مجله صرفا به صورت الکترونیکی در سایت های www.jhss.ir  قرار خواهد گرفت.

9- در صورتی که سوالات دیگری داشته باشید میتوانید با دبیرخانه مجله تماس گرفته و یا مکاتبه نمایید.